English Czech

Lipnorekreace.cz

Apartmány Ernesta Club Lipno nad Vltavou s vlastním bazénem a wellness
Ideální dovolená u jezera Lipno za každého počasí

Aktuality
Ernesta Club Facebook

lyzovani
last minute
poukaz
lipnocard

Vyhledávání

Odběr novinek

 
decrease normal increase

Sport+volný čas

ZIMA

Zimní dovolenou na Lipně si užijí všichni příznivci zimních sportů a mají z čeho vybírat. Lyžaři mohou volit mezi třemi lyžařskými areály. Lyžování ve Skiareálu Lipno, který je vzdálený jen 500 m od apartmánů Ernesta Club Lipno, ocení díky mírným sjezdovkám a dětskému výukovému parku hlavně rodiny s malými dětmi. Navíc od apartmánů Vás až pod sjezdovku doveze skibus. Rodinnou atmosféru útulného lyžařského areálu Sternstein, dostupného jen pár minut jízdy autem a kvalitní lyžování na Hochfichtu, srovnatelné s alpskými středisky, nadchne zkušené lyžaře a rodiny s většími dětmi.

 

Další oblíbenou zimní zábavou je bruslení na zamrzlém Lipně na upravovaném bruslařském okruhu mezi Lipnem, Přední Výtoní a Frymburkem. Vyrazit můžete i na běžky, každoročně je v okolí Lipna a Frymburka upravováno kolem 40 km běžeckých stop. Vyhřívaná bobová dráha nabízí dětem i dospělým dobrodružství po celý rok. V případě nepříznivého počasí můžete vyzkoušet krytou tenisovou halu, bowling nebo squash.

 

Pokud si potřebujete zapůjčit lyže, snowboard, běžky nebo brusle, rezervujte si je v půjčovně Lipno Centrum se slevou 10% pro hosty apartmánů Ernesta Club Lipno. Lze zde zapůjčit i nový hit rychloběžky-ledoběžky.

 

Nově na konci lanovky skiareálu Lipno je celoročně přístupná STEZKA KORUNAMI STROMU a nejdelší tobogán ČR. Stezka je dostupná pěšky z Ernesta Clubu po pohodlné lesní asfaltové cestě.

 

LÉTO

Letní slunečné dny si v apartmánech Ernesta Club Lipno vychutnáte díky zahradě, kde jsme pro Vás připravili příjemné posezení s grilem a dětské hřiště pro Vaše nejmenší.  Nově máme  3 metrovou venkovní trampolínu a kroket. To vše pro naše hosty zdarma.

 

Okolí Lipna si oblíbí hlavně cyklisté a inline bruslaři. Osvětlená stezka z Lipna do Frymburka v délce 12 km vede jen 2 min. chůze od Ernesta Clubu. V létě 2012 byla otevřena pravobřežní cyklostezka až do Přední Výtoně.  Další desítky kilometrů cyklistických tras vedou šumavskou přírodou po obou březích Lipenské nádrže. Na cyklostezky navazuje lodní doprava po Lipně.

 

Tipy na nejlepší trasy pro cyklisty včetně popisu trasy, zajímavých míst, délky, převýšení i podrobné mapy s plánem cesty najdete na www.cyklotrasy-lipnosumava.cz

 

V půjčovně Lipno Centrum v Lipně nad Vltavou si můžete vypůjčit kromě kol a inline bruslí také koloběžky nebo elektrokola to vše se slevou 10%.

 

Rodiny s dětmi určitě vyzkouší bobovou dráhu, lanovku, lanový park, bikepark nebo se projedou po hladině lipenského jezera na šlapadle, elektročlunu nebo katamaranu.

 

Nově je na vrcholu Kramolína celoročně přístupná STEZKA KORUNAMI STROMU a nejdelší

tobogán ČR.

 

 

  • ico
  • ico
ubytovani lipno ubytovani lipno hotel lipno